SZLAKIEM ARCHITEKTURY DREWNIANEJ


Oferujemy możliwość odwiedzenia miejsc związanych z architekturą drewnianą. Poczuj atmosferę ubiegłych wieków. Nasz przewodnik zabierze Cię do ponad stuletnich wiejskich chat, zagród, zakładów rzemieślniczych oraz pięknie wyzdobionych drewnianych kościołów z okresu od XV do XIX w. Większość z obiektów nadal znajduje się w swoim naturalnym otoczeniu.

OPCJA A:
Muzeum w Wygiełzowie, stare zabudowania wiejskie w Lanckoronie (UNESCO), kościoły: XIV w. w Graboszczycach, XVII w. w Metkowie, XVIII w. w Barwałdzie, domy w Kalwarii Zebrzydowskiej, przerwa na posiłek w jednym z miejscowych zajazdów.

OPCJA B:
XVI w. kościół w Sobolewie, XVII w. kościół w Gosprzydowie, XV w. kościół w Lipnicy Murowanej (UNESCO), XVI w. zabudowa wiejska w Lipnicy Murowanej, XIX w. teatr letni oraz miasteczko robotnicze w Brzesku-Okocimiu, jedno z największych muzeów na wolnym powietrzu w Nowym Sączu, rekonstrukcja typowego XIX-wiecznego miasteczka galicyjskiego, przerwa na posiłek w jednym z miejscowych zajazdów.

OPCJA C:
XV w. kościół w Dębnie (UNESCO), muzeum na wolnym powietrzu w Kluszkowcach, XIX w. centrum lecznicze w Szczawnicy, chatki wiejskie w Czarnej Górze i Jurgowie, XVIII w. kościół w Białce Tatrzańskiej, XV w. kościół w Grywałdzie, dodatkowo również XIV w. kościół w Niedzicy.

minimum 2 uczestników

SPRAWDŹ WIĘCEJ WYCIECZEK
Rezerwacja on-line
Nasi partnerzy
FB